SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0531 507 98 34

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız
Satılık yavru köpek fiyatları
Satılık özel üretim kangal köpek yavruları çiftliğimizde saf kan kangal köpeklerinden üretilmiş olan özel üretim kangal yavrularını sizler için satışa sunduk.

satılık özel üretim kangal yavrusu

Satılık kangal sayfamızda sadece saf kangal yavrusu satışı yapılmaktadır. Kangal yavrularımız 2018 yılı için özel üretilmiştir.

kangal fiyatları 2018

Gerçek bir hakiki kangal yavrusu sahiplenmek satın almak için ilk tercihiniz biz olmalıyız. Hem kaliteye hemde müşteri memmuniyetine önem vermektedir çiftliğimiz.

siyah kangal yavrusu

Satılık siyah karabaş yüzü maskeli kangal yavruları 50 günlük kangal yavrusu fiyatları. 1000 TL. Satımış olduğumuz kangal köpekleri yavruları için sizlere saf ırka sahip oldukları için yavrulara garanti verebiliriz. Garantili kangal yavrusu satışları 2018 yılında başlamıştır.

yavru kangal kulak kesimi

Kangal yavrularının kulaklarını müşterilerin isteklerine göre kesilmektedir. Kulakları kesik kangal yavrusu satın almak isteyen müşterilerimiz için yavru kangalların kulaklarını çiftliğimiz tarafından kesilik gönderilmektedir. Genel kangal yavrularının kulaklarını sürüye götürüp çoban köpeği yapmak isteyen müşterilerimiz kulak kesimi için talepte bulunmaktadırlar.

yavru köpek satışları 2018

Satılık yavru köpek satış ilanları ve en uygun fiyatları bulacağınız en kaliteli kangal yavruları. Tüm hayvan sevenlerin ücretsiz köpek ilan merkezi.

satılık 5 aylık kangal

Kangallar hakkında bilgi: Kangal yavrusu satın almadan önce alacağınız kangal yavrusunun sağlıklı olup olmadığına mutlakada bakın. Paratik atik canlı yerinde durmazyan kangal yavruları tercih edin.

Kangal yavruları hakkında bilgiler

Kangal yavruları gençlik ve karma aşıları zamanın da yapılmış yavru köpekleri satın almayı tercih ediniz. Çünkü yavru köpeklerde gençlik hastalığı mutlaka rastlanmakta bu yüzden yavru kangallarda sıkça rastlanan ölümler oluşmaktadır.

satılık yavru köpek kangallar

Kangal yavruları sapiplenmek için ilk tercih Sivas Altınyayla Yiğido Kangal Üretim çiftliği olmalı peki neden ? Çünkü yavru köpekler hem kaliteli hem sağlıklı hemde zamanında aşıları yapılmış ölüm riskini atlatmış yavruları satışa sunmaktayız. Çiftliğimiz de özel üretim dediğim A9 kangal yavruları üretilmektedir.

Satılık A9 kangal yavruları

Satılık yavru kangal köpekleri boz kangal yavruları fiyatları 2020 satışları burada yapılmaktadır. Hemen kangal yavrusu siparişi vermek için iletişim sayfamızdan bizi arayarak yavru kangal köpeği satın alabilirsiniz.

yavru köpek satılık kangal

Satışa sunmuş olduğumuz yavru kangal köpek yavrularının her biri aslan parçasıdır. Aslanı andıran yapılara baktığınız zaman tıpkı bir aslan gibi kangal yavruları yetiştirmekteyiz çiftliğimizde.

Satılık kangal köpeği

Sivas çiftlikten satılık süper kangal köpeği yavruları çiftliğimiz her ile kangal yavrusu satışı ve yavru gönderimi yapmaktadır. Kangal fiyatlarını ve banka hesap bilgilerini almak  için sadece iletişim sayfamızdan telefon hattını kullanın lütfen.

satılık kangal yavruları resimleri

Satılık özel öretim yavru kangal köpek yavruları yigido kangal üretim çiftliğimiz saf ırkını temsil eden damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz kangal yavrularından mutlaka sahiplenin.

Özel üretim yavru kangal

Yavru kangal almak isteyenlerin sivasa gelmesine gerek yok siz bize adresini verin biz kangal yavrunuzu gönderelim siz sadece köpeğinizi teslim alın.

yavru köpek

Sivas kangal yavrusu al sende kangal sahibi ol. Çiftliğimizde her ırk her tür kangal yavrusu satışları yapılır. Akbaş, Karabaş, Boz kangal yavruları fiyatları güncel satışları 2018 yılı kampanyaları.

Kangal yavrusu al
  
8782 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın