SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0531 507 98 34

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız
SİVAS KANGALI
Sivas kangalı günümüzde en çok tercih edilen bir köpek sivas kangalı hem ailenizi korur hemde sizlere iyi bir dost olur. Sivas kangalı Sivas ilimizde yetiştirilmekte olup bir çok illere satılmaktadır.

Sivas kangal köpeği

Gerçek ve kaliteli bir sivas kangalı sahiplenmeyi kim istemez ? Sivas kangalları avrupa ülkelerinin takip ettikleri dünyada ünlü bir köpektir gün geçtikçe ırkının azalması fark edilmektedir. Bu üstün ırkın kayıp olmaması için siz değerli hayvan severlerin sahiplenmesi lazımki bu ırkı yaşatalım neslinin kayıp olmamasını sağlayalım.

Sivas kangal köpeği resimleri ve tanıtımı

Sivas kangalı adlı sayfamın açılma sebebi kamgalları tanımak ve gerçek kangal resimlerini yayınlamak sivas kangalı özellikleri hakkında sizlere bilgi vermek amaçlı açılmıştır.

GERÇEK SİVAS KANGALI

Özel olarak yetiştirilmek olan simit kuyruk sivas kangal köpekleri günümüzde çok dikkat çekmekte bu kangal köpeklerinin yapıları ve renk tonları boz yani boz karabaş olarak adlanmdırılmaktadır.

Boz karabaş simit kuyruk kangal

Ayıboğan kangal: Aybığan kangalların diğer kangal köpeklerine göre farkları ve özellikleri nelerdir ? Ayboğan kangalların diğer kangallara göre kiloları çok fazla yapıları çok iri kapa yapısı diğer kangallara göre daha büyük suratları daha azgın yapıları  ürkütücüdür.

Ayıboğan kangalı

6 Parmak kangal: Kangal köpekleri de 6 parmak olması gerekiyor diye bazı söylentiler var bu yanlış söylentileri çıkaranların amaçları nedir bilmiyorum. 6 parmaklı kangal köpekleri kırılmış başka köpeklerle çiftleştirilmiş ve yavru üretilmiş üretilen yavruların arka ayaklarının ikisinde de 6 parmak ortaua çıkmıştır. Aslında 6 parmak olayı kangal köpeklerinde çok büyük kusur aşağıdaki kangal köpeği kırmasında 6 parmak vardır bakın köpeğin ayaklarındaki eğikliklere bakın agız yanaklarının salkıntısına kırma bir köpek olduğu nasıl  belli oluyor.

6 parmaklı kangal köpeği

Sivas kangalı hakkın tüm merak ettikleriniz bize yazın cevaplayalım. Sivas kangallı hakkında tüm genel bilgiler bu sayfada mevcuttur. Kangallar hakkında bilgi sahibi olmak için yigio kangal üretim çiftliğinden genel bilgiler ve kangal alabilirsiniz.

Kangallar hakkında bilgiler

Sivas kangal çoban köpekleri yanınızdaysa eğer bilin ki güvendesiniz. www.satilikkangal58.com Gerçek sivas kangalı sahip olmak isterseniz bizi arayın.

kangal çoban köpeği

Gerçek sivas kangalı ırkını taşıyan ırkı bozulmamış üstün vasıflara sahip kangal köpekleri resimleri ve tanıtımları. Gerçek kangal köpeklerinin yavrularından kangal yavrusu sahiplenmek için çiftliğimizi ziyaret ediniz.

 
Sivas kangal köpek fiyatları
  
20894 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın