SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0531 507 98 34

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız
Yavru kangal fiyatları 2022
Yavru kangal ırkları üç guruba ayrılmakta bunlar, Ayıboğan Kangal, Kurtboğan Kurtboğan, ve domuz boğan kangal cinsidir. Çiftliğimizde her ırk yavru kangal satışı yapılmaktadır.

yavru kangal köpek fiyatları

Yavru kangal resimleri ve yavru kangal satışları 2020 yılı ve fiyatları hakkında merak ettikleriniz burada.

Yavru kangal resimleri

Satılık 3 aylık bir dişi bir erkek  yavru kangal satın almak sahiplenmek için iletişim kurun bizimle. Çifti yavru kangalların sadece 1000 TL. Üstelik gönderim masraflarıda çiftliğimizden.

3 aylık yavru kangal fiyatları

Sivas yavru kangal köpekleri satışları 2020 yavru kangalların fiyatları ve kaç günlük olduklarını öğrenmeden kangal yavrusu sahiplenmeyiniz. 

Sivas yavru kangal sahiplenme

Yavru kangal fiyatı: 1 Aylık yavru kangal 500 TL den satılmakta, 2 Aylık yavru kangal satış fiyatı 700 TL dir. 3 Aylık yavru kangal köpeği 900 TL den satılmakta çiftliğimizde.

2 AYLIK YAVRU KANGAL FİYATLARI

Konya yavru kangal satışı, izmir kangal fiyatları, diyarbakır kangal satışları, kars kangal köpek satışı, sivas'tan bir çok ile kangal köpek yavrusu göndermekteyiz.

satılık yavru kangal fiyatları 2018

Yİgido yavru kangal köpek üretim çiftliği. Kangal yavrusu üretim yavru kangal eğitimi kangal yavrusu satışları ve yavru köpek sahiplendirme.

Sivas yavru kangal satışı

Satılık Kangal yavrusu fiyatları Yavru Kangal Ücretsiz sahiplendirme köpek ilanları için sitemizi gezin. Yavru kangallar hakkında her şey sitemizde mevcut.

satılık yavru kangal ilanları

Yavru kangallar 2 ay anne sütü emmeleri şart yavru köpekleri sahiplemeden önce mutlaka anne sütü emmeleri hakkında bilgi aldıktan sonra sahiplenmelisiniz.

yavru köpek sahiplendirme

Yavru kangal satışları: Doğu ve karadeniz kangal yavruları satışları hakkında bilgiler. Karadeniz yavru kangal köpek satış fiyatları.

kangal fiyatları satışı

Satılık kangal: Yavru kangal satışları, yavru kangal fiyatları, yavru kangal özellikleri, Yavru kangal bakımı

yavru kangal satışı 2018 fiyatları
 
Satılık koca kafalı ayıboğan yavru kangal fiyatları ve satışları, Ayıboğan yavru kangalların kafa yapısı çok büyük ayak bilekleri çok iri olur.

Koca kafalı ayıboğan kangal yavrusu

Yavru kangal köpek ilanları ücretsiz sahiplendirme kangal köpek ilanları için satılık kangal sitemizi gezin.

yavru kangal ilanları satılık

Yavr kangallar hakkında bilmek istedeikleriniz her şey sayfamızda mevcuttur. Siz yeterki yigido kangal üretim sayfamızı gezin ve inceleyin.

satılık yavru kangal köpekleri

Yavru kangalların fiyatlarının yüksek olduğundan dolayı kangal yavrusu sahiplenemiyor musunuz ? Sizlere yavru kangal fiyatlarında yardımcı olmak istiyorum.Daha ucuz maliyetli bir yavru kangal köpek almak için iletişim sayfamızdan bizleri arayınız.

ucuz kangal köpek fiyatları

Satılık köpek fiyatları: Kangal yavrusu köpek fiyatları ve Sivas yavru kangal satışı fiyatları çiftlik kangal köpeği yavruları.

Çiftlik yavru kangal fiyatları

Yavru kangal fiyatları 2020 yavru kangal satışı en güzel kangal yavruları burada satılır.

satılık yavru kangal

Satılık  süper kangal yavruları dişi erkek çift yavru kangal satışları. En güzel kangal yavruları boz, karabaş simit kuyruk  kangal yavruları.

2018 kangal yavruları

Sayfa aramları: Yavru kangal, Satılık yavru kangal, Satılık kangal yavrusu, yavru kangal fiyatları, yavru kangal satışları, 2 aylık yavru kangal, yavru kangal resimleri
 
  
29511 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın