SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0531 507 98 34

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız
Kangal yavrusu fiyatları 2022
Sivas altınyayla yigido kangal üretim çiftliğimizde kangal yavrusu üretim ve satışları yapılmakta, çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 2 ile 12 aylık kangal yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal yavrularını bulunduğunuz ile kadar gönderim ücreti çiftliğimiz tarafından karşılanmaktadır.
2 aylık yavru kangal satışları

Yeni yıl 2020 kangal yavrusu fiyatları çiftliğimizde yavru kangal fiyatları 500 TL. başlamaktadır.

Sivas kangal yavrusu satılık

Kangal yavrusu almadan önce ilk önce dikkat etmeniz gerekenler, yavru kangalların sağlıklı olması ve yavruların gençlik aşıları  yapılmış olmasıdır. Mutlaka kangal yavrusu sahiplenmeden önce yavruların sağlıklı olmasına dikkat edin.

Satılık kangal yavrusu fiyatları

Gerçek bir kangal yavrusu ailenize dost  edinmek istiyorsanız eğer mutlaka almak istediğiniz kangalın ırkı ve soy kütüğü belgesi olması lazım. Yavru alırken mutlaka aşı kartını ve kimliğini isteyin.Orijinal Kangal üretim çiftliğimizde belli başlı ırkları temiz soykütüklü damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz sınıfının birinci sınıf olan kangal yavrularımızı satışa sunduk kangal yavrusu siparişleri için bizi arayın.


kangal yavrusu satılık

Kangal yavrusu satışlarımız Sivas'tan istanbul, Ankara, İzmir, Antalya, illere gönderim yapmaktayız. Kangal yavrusu 2020 güncel fiyatları sayfamızda mevcuttur.

kangal yavrusu satışı

Sivas kangal yavrusu sahiplenmek istiyorsanız eğer mutlaka çift sahiplenmelisiniz. Tek bir kangal yavrusu sitrese girebilir ama eşli olursa daha çok neşeli ve huzurlu olur canı sıkılmaz birlikte oynayarak büyürler.

Dişi ve erkek çift kangal yavrusu satışı

Ucuz ve kaliteli gerçek bir sivas kangal yavrusu sahiplenmek isterseniz sizin için en iyi tercih sivas yigido kangal üretim çiftliği olmalıdır. Kangal yavrusu fiyatları sadece 500 tl den başlamaktadır.

Gerçek sivas kangalı

Gerçek sivas kangal yavruları saf kan ırkını taşıyan süper kalite satılık kangal yavrusu sahiplenmek için çiftliğimizle iletişim kurun sizde bir dost kangal yavrusu sahiplenin. Tüm TÜRKİYE Kangal yavrusu satışlarımız var.

kangal satışları ve fiyatları 2018

 Sivas Altınyayla yigido kangal üretim çiftliğimizde yılın 12 ayı kangal yavrusu satışları yapılmaktadır. Yavru kangal sahiplenmek için rezerve yaptırmanız rica edilir. Çiftliğimizde 2 aylık ve 5 aylık kangal yavrusu satışı yapılmaktadır.

2 aylık kangal satışları

Kurt boğan kangal yavrusu, Ayıboğan kangal yavrusu, Domuz boğan kangal yavruları satışları. Bu türk ırklara sahip kangal yavruları çiftliğimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Her cins kangal yavrusu satışı yapmakta olup tüm illere yavru kangal gönderimi yapılmakta.

Kurt boğan satılık kangal köpeği yavrusu

Köpek yavrusu satışları kangal köpekleri koyun köpekleri yavrusu altınyayla kangal köpeği üretim çiftliği fiyatları. Ucuz kangal yavrusu sahiplenme, satılık köpek yavruları 2020

köpek satışları 2018

Sivas kangal üretim çiftliğimizdeki tüm kangal yavrularının gençlik aşıları yapılmakta kangal yavrularını aşı kartları ile birlikte göndermekteyiz.

kangal resimleri

Simit kuyruk kangal yavrusu satılık fiyatları.
simit kuyruk kangal,kangal köpeği anavatanı,en iyi kangal satanlar,

simit kuyruk kangallar

Kangal yavrusu özellikleri, 6 parmak kangal yavrusu satışları ve 6 parmak kangal özellikleri. 6 Parmak kangal yavrusu fiyatları, Çift tırnak yavru kangal satışları.

6 parmak kangal yavrusu satışları

Kangal yavruları nasıl bir ırktır kangallar kangal özelliklere sahiptir kangal yavrusu kuyruk yapılası ve yavru kangalların vücut ölcüleri nasıl olmalı ?

karabaş kangallar

SİVAS KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ,
Kangal yavrusu satışı ve yavru kangal köpek fitarları hakkında pratik genel bilgiler.Sağlıklı bir kangal yavrusu satın almak ve yetiştirmek istiyorsanız eğer yigido kangal çiftliğini tercih etmelisiniz.

ücretsiz kangal ilanları

Etiket bulutu:  Kangal yavrusu, Kangal fiyatları, Kangal satışları, Yavru kangal, Kangal çiftliği, Satılık kangal yavrusu, Kangal yavrusu özellikleri, Kangal yavrusu bakımı,
  
61210 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın