SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0531 507 98 34

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız
satılık çoban köpekleri
Sürü eğitimi almış satılık yetişkin sivas kangal çoban köpekleri. Yetişkin kangal köpeklerini bulundugunuz ile kadar gönderim ücretini çiftliğimiz tarafından karşılanmakta olup gönderim yapıyoruz. Yetişkin kangallar hakkında öncelikle video izleyip ve bilgi aldıktan sonra sizlere gönderim yapıyoruz.  Yetişkin kangal çoban köpeği almak için bizi arayın.  Telefon hattımız. 0531 507 98 34

Satılık çoban kangal köpekleri

Sürü eğitimi almış yetiş çoban kangal köpek fiyatları ve satışları. Koyun köpeği  almak istiyorsanız eğer mutlaka deneyimli ve küçükken sürü eğitimi almış kangal köpeklerini tercih etmelisiniz.

Koyun köpekleri

Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.

Kangal resimleri

Sivas kangal çoban köpekleri yapılarının biraz korkunç görüntüye sahip olsalarda insanlara karşı çok uysal bir köpeklerdir. Kangal köpekleri çok cesur ve zeki köpeklerdir. Kangal köpekleri özellikle kuruma amaçlı kullanılmaktadır. Kangalların asıl görevleri çoban köpeği görevi yapması ve yabani hayvanlara karşı savaşan ve kurtlara karşı sürüyü koruyan bir köpek ırkıdır.

satılık çoban köpekleri

Çoban köpeği yavrusu alıp küçükken sürüye götürüp tecrübeli sürü köpekleri ile eğitim verilmesi lazım yavrulara yavru kangallar 5 aylıkken sürü eğitimi alması şarttır.

SATILIK YETİN KANGAL KÖPEKLERİ

Satılık genç bir yaşında erkek kangal köpeği sürü eğitimi almış kutçul kangal köpeği

satılık erkek çoban köpeği


  
11801 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın