SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0530 834 09 26

Sivas kangal üretim çiftliği, Yavru kangal satışları satılık kangal yavrusu fiyatları.
Üyelik Girişi
Anket
Kangal köpekleri güzel mi ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret954855325
Site Haritası
Facebook tıkla
Facebook sayfamız

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
  • 2
  •  
  • 3
  •  
  • 4
  •  
  • 5
  •  
Satılık yetişkin sivas çoban köpekleri fiyatları ve satışları.
03.01.2018
 2 

SİVAS YİGİDO KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

2018 Yılı Sivas kangal köpekleri yavru ve yetişkin köpek satışları ve fiyatları. Köpek çiftliğimizde her ırk kangal üretimi ve satışı yapılmakta yetiş çoban köpekleri 1000 TL den başlıyor fiyatları yavru kangalların fiyatları ise 500 TL den başlamakta yetişkin kangal köpek sahiplenmek için yigido kangal üretim çiftliğimiz ziyaret edip kangal sahiplenebilirsiniz.

kangal köpek fiyatları satılık

BEKÇİ KÖPEKLERİ KANGAL

Bekçi köpeği kangal

Bekçi köpeği ihtiyacınız varsa bekçi köpeği kangal almak istiyorsanız eğer ilk tercihiniz bekçilik için kangal köpeği olmalıdır. Satılık yetişkin bekçi köpekleri çiftliğimizde satılmakta bekçi köpeği fiyatları 1500 TL den başlalıyor fiyatları. Bekçi köpeklerimiz sizi ve ailenizi korur. Ev bağ bahçe fabrika gibi alanlarda kangal köpeklerini bekçilik için kullanabilirsiniz.

Sivas kangal köpekleri

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL

AYIBOĞAN KANGAL

Satılık sivas ayıboğan kangal köpekleri ayıboğan kangalların farkı diğer cins kangallara göre daha korkunç ve iri ürkütücü bir yapıya sahiplerdir. Ayboğan kangal bir ayı kadar güçlüdürler. Bir ayıyı boğacak güce sahip olan bu kangallar yigido kangal üretim çiftliğimizde üretilik satılmaktadır. Ayıboğan cinsi kangal köpeği fiyarı 2000 TL den satılmaktadır. Ayıboğan kangal fiyatları için bize ulaşın.

Ayıboğan kangal

Kangal fiyatları 2018

Kangal yavrusu fiyatları

Satılık Kangal yavrusu fiyatları Kangal Ücretsiz sahiplendirme ilanları için sitemizi gezin. Sivas kangal yavrusu satış fiyatları yavru kangal özellikleri tanıtımı. Satılık kangal yavruları fiyatları için iletişim sayfamızdan bizi arayınız.

yavru kangal fiyatları 2018

YAVRU KANGAL FİYATLARI

YAVRU KANGAL

2018 satılık kangal yavrusu köpek fiyatları. Ücretsiz kangal yavrusu sahiplendirme kangal yavrusu ilanları için sitemizi gezin.Kangal köpeği yavrusu
En güzel en iyi satılık yavru kangal köpekleri yigido kangal üretim çiftliği farkıyla satılmakta olup sahiplendirilmektedir. Çiftliğimizde sadece safkan kangal köpeği ırkını taşıyan köpeklerden yavru kangal üretimi yapılmakta olup satışa sunulmaktadır. Yavru kangal fiyatları yavru kangalların safkanlıgına göre ve yaşlarına göre fiyat ağırlıkları belirlenmektedir.

KANGAL YAVRUSU SATILIK

Satılık Kangal Yavrusu

Kangal yavrusu: Satılık kangal yavrusu satışları yavrular 1 aylıkken satış yapılmakta bu çok yanlış çünkü bir kangal yavrusu 2 ay anne sütünü emmesi lazımki gelişsin yavru kangal 2 ay anne sütü emen bir kangal yavrusu daha sağlıklı olur ve kemikleri gelişir 1 ay anne sütü emen kangal yavrusu ile 2 ay anne sütünü emen bir kangal yavrusunu bir eş değerde tutmak mümkün degildir. Bu yüzden sahipleneceğiniz kangal yavrusunun 2 ay anne sütünü emmesine dikkat ediniz.

Kangal yavrusu

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI

YAVRU KANGAL KÖPEK SATIŞI VE FİYATLARI

Kangal yavrusu almak isteyenler için, Uygun fiyalara kangal yavrusu almak isteyenler her yerden kangal köpek yavrusu bulabilir satın alabilir ama her yerde kaliteli birinci sınıf bir yavru kangal  bulamazsınız. Kangal köpek yavruları fiyatları kangalların safkanlığına ve ırklarına göre değer biçilmektedir. Almış olduğunuz kangal köpek yavrusu öz sivas kangal köpeği özelliklerini taşımalı ve kırılmamış kırma kangal yavrusu olmamalı bu yüzden kaliteli saf yavruların fiyatları diğer yavru kangallara göre biraz daha pahalı olur ama kaliteli olur.
satılık köpek yavruları

10. Yüzyılda orta Asya’dan Anadolu’ya göç eden Türk boyları gelirken yanlarında getirdikleri 3 şey at koyun köpek.

Sivas kangal köpekleri eski çağlardan bu yana Anadolu da yaşamaktadır. Türk milli bekçi köpeği olan kangallar zeki, çocuklara sabırlı, azarlanmaya karşı duygusal, kolay eğitilebilen, yaşadığı yeri sahiplenen bir cins olan köpeğin yavrusu da oldukça güçlüdür. Bu sebeplerden dolayı çitlerle çevrili dış mekanda sürüsü ile birlikte yaşamaya uygundur. Yabancı olan herkese kuşku ile bakar. Sahibini karşı sadık ve sevecendir.

Kangal çoban köpekleri hızlı çevik ön sezileri çok kuvvetli köpeklerdir. Ücretsiz sahiplendirme ve satılık kangal fiyatları konusunda ilanları detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin. 

Sivas yavru kangal satışları

Etiket bulutu:
Yavru kangal fiyatları   Kangal türk  Kangal dog  Türkiye kangal  Sivas kangalı  Kangal yavruları  Kangal iletişim Kangal resimleri Kangal köpekleri
Kangal yavrusu  Kangal yavrusu  fiyatları Satılık kangal Kangal fiyatları  Yavru kangal Kangal çiftliği Kangal satış  Kangal köpek çiftliği  Kangal satışı  Sivas kangal çiftliği Kangal Köpeği Kangal üretim çiftliği  Kangal köpek satışı  Kangal köpek yavrusu  Ücretiz kangal  Ucuz kangal  Kangal İlanları

Dog Breeders in Europe